Rusiec
ul. Osiedlowa 72
05-830 Nadarzyn

Gminne Mistrzostwa w Piłkę Siatkowa klas 4-6

11.01.2024r w SP Nadarzyn przeprowadzono Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z roczników 2013- 2011. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły reprezentacje z Nadarzyna, Woli Krakowiańskiej i Ruśca. Nasze uczennice z łatwością wygrały mecz z Wolą, natomiast z trenującymi siatkówkę dziewczętami z Nadarzyna przegrały. Dzięki czemu uplasowały się na 2. miejscu.
Wśród chłopców była większa rywalizacja. Stawiły się drużyny z Młochowa, Woli Krakowiańskiej, Nadarzyna i Ruścu. Pierwszy mecz z Wolą okazał się trudny i wyrównany, ale zakończył się wygrana naszych uczniów w tie breaku.
Łatwa wygrana przyszła w mecz z Młochowem. Ostatni mecz finałowy z Nadarzynem był bardzo emocjonujący, z częstą zmianą na prowadzeniu.  Pierwszy set wygrał Nadarzyn. Po ciężkiej walce drugiego seta wygrali nasi chłopcy 26: 24. Tie breka wygrywaliśmy do 13 punktu, potem nasi zawodnicy stanęli i zaczęli posyłać piłkę za piłką w aut. Kibice z Nadarzyna wspierali swoją drużynę z całych sił. Nasz dziewczęta, które skończyły wcześniej rozgrywki, też mocno wspierały kolegów. Emocje sięgały zenitu. Końcowo wygraliśmy tą psychiczną walkę 17 : 15! – 2 lutego jedziemy do Raszyna na zawody powiatowe.